Příměstské tábory 2023

ZÁŽITKOVÉ, POHYBOVÉ, PŘÍRODOVĚDNÉ, HUDEBNÍ…

Přihláška na příměstký tábor

Na letošní léto jsme si pro vaše děti připravily týdenní turnusy příměstských táborů, které jsou vhodné pro děti od 3 do 7 let. Program a tempo je vždy uzpůsobeno věku dětí, které budou rozděleny při náročnějších  aktivitách do skupin. Kapacita tábora je 12 dětí, včetně dětí, které naší školku navštěvují standardně. O děti pečují dva pedagogové.

Cena týdenního turnusu je: 2700 Kč a zahrnuje program od 7:30 do 16:30 hodin, výtvarný a jiný materiál, odměny a ceny, pitný režim a výlet včetně případného vstupného, který je v každém týdnu naplánován.
Stravné se hradí zvlášť a je ve výši: 65 Kč / den
V případě docházky sourozence je poskytnuta sleva 20%

Děti kromě poznání nových kamarádů, her, soutěží, zábavy, zážitků, poznání a tvořivosti, budou co nejvíce venku a to kromě naší zahrady, tak i v lesoparku, který máme hned „za vrátky“.

Přihlásit své děti můžete prostřednictvím emailu:  Pandaclub@seznam.cz nebo
na tel. 776205177

Po domluvě termínu turnusu vám bude zaslána přihláška. Hradí se záloha ve výši 500 Kč, ta bude odečtena z následné platby „táborného“, které je potřeba uhradit na červencové turnusy do 20. června, na srpnové turnusy do 20 července. V případě, že účast vašeho dítěte odřeknete 3 týdny, tj. 21 dní a později před zahájením tábora, záloha propadá. Vrací se pouze zbylé zaplacené „táborné“. V případě, že odhlásíte své dítě z jakéhokoli důvodu z tábora 3 dny a později před zahájením, vrací se 50% zaplacené částky.

Záloha a „táborné“ se hradí na účet č.: 1613210013/3030, do poznámky pro příjemce uvést jméno dítěte a název tábora nebo číslo turnusu.

Přihláška na příměstký tábor

PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY 2023

10. 7. – 14. 7. 2023 Cirkus
Co by byl cirkus bez cvičených šelem, drezůry koní, odvážných artistů a veselých klaunů?
Jenže to právě všechno našemu cirkusu chybí.
Máme celý týden na to, abychom naplnili naše šapitó těmi nejlepšími. A tak budeme mít každý den plné ruce práce při výrobě masek a kostýmů. Čeká nás spousta zábavy při nacvičování klaunských i artistických kousků a také dobrodružství při stopování divokých zvířat, které pak musíme vycvičit.
Děti si z našeho týdne odnesou mnoho zážitků s kamarády, výrobky z výtvarných činností, čekají je venkovní pohybové aktivity a zažijí skvělý pocit ze společné hry.
Hlavní vedoucí: Martina V.

17. 7. – 21. 7. 2023 Taneční týden
Máte doma malé tanečníky, kteří by si chtěli zatančit v opravdové taneční skupině? Během tohoto týdne se děti naučí základy street dancu, kdy bude výstupem krátká taneční choreografie. Věnovat se budou i jiným tanečním žánrům, jako je balet, moderní tanec nebo hip hop a pod profesionálním vedením se naučí vnímat hudbu a pohyby svého těla. Denně je také bude čekat krátká gymnastická rozcvička. Tančit budeme uvnitř i venku a pohybové aktivity budou přizpůsobeny mladším i starším dětem zvlášť. Nebudeme však jen tancovat, ale budeme si i hrát, tvořit nejen taneční kostým a bude nás čekat i zajímavý výlet. Týden povede Viktorie Houdková, bývalá gymnastka a baletka a členka úspěšné taneční skupiny Fantasy dance studia.
Hlavní vedoucí: Viktorie Houdková

24. 7. – 28. 7. 2023 Škola čar a kouzel
Pět dní plných čarodějných aktivit. A co by to bylo za malé čaroděje bez pravého čarodějnického klobouku a hůlky? Ty si vyrobíme jako nejdříve, abychom si mohli dále míchat kouzelné lektvary, lítat na koštěti a hlavně, hrát celotáborovou hru, kdy nám kouzla pomůžou získat čarovný poklad. Ten ale bude nejspíš ukryt v nedalekém lese, kam si uděláme výlet. Budeme vyrábět, hrát si, zpívat, tvořit a hlavně se dobře bavit společně s dalšími kamarády.
Hlavní vedoucí: Veronika R.

31. 7.  –  4. 8. 20223 Indiánské léto
Děti se na celých 5 dní stanou Indiány z kmene Zelenečská Panda s pravými indiánskými jmény. Vyrobí si vlastní totem, čelenku, v rámci výletu na minifarmu si zajezdí i na opravdickém koni. Budeme malovat na obličej, hrát indiánské hry a vyzkoušíme si i lukostřelbu a nacvičíme indiánský pokřik a tanec. 
Hlavní vedoucí: Veronika R.

7. 8. –  11. 8. 2023 Olympiáda
Týden na téma Olympijských her nabízí spousty zážitků a soutěží. Vyzkoušíme si sporty jak z letní, tak  překvapivě i ze zimní Olympiády. Budeme také tvořit a povídat si o sportovních disciplínách. Čeká nás i závěrečný ceremoniál, kde naši malí olympionici obdrží ceny a medaile.
Hlavní vedoucí: Petra T.

14. 8. – 18. 8. 2023 Malý zálesák
Dobrodružná cesta skupiny malých zálesáků, kteří se vydají zachránit ztraceného ducha Lesana. Na své cestě musí zdolat různé zálesácké úkoly a vyluštit šifry, které je postupně přiblíží k Lesanovi.
Děti se naučí tábornickým dovednostem, jak se chovat a přežít v přírodě, naučí se základní uzle, poznávat a odlévat stopy zvířat, založí si svůj herbář a poznávat stromy a rostliny, vyrobí si svou krabičku poslední záchrany a seznámí se i se základy zdravovědy.
Hlavní vedoucí: Michaela P.

21. 8. – 25. 8. 2023 Křemílek a Vochomůrka
Kdo by neznal dva milé skřítky, kteří řeší jedno dobrodružství za druhým a pomáhají, kde je třeba. I nás s nimi čeká mnoho zábavy až nám budou vyprávět své příběhy a zažijeme mnoho napínavých chvil při plnění úkolů, které si ti dva pro nás připravili.
Tábor plný zábavy, venkovních her a úkolů. Čeká nás spousta výtvarných prací, které si děti odnesou na památku a nakonec nebude chybět ani napínavá cesta za pokladem.

28. 8. –   1. 9. 2023 Muzikohrátky – hudební tábor
Týden společného muzicírování a zpěvu. Budeme se učit hrát na flétnu a zpívat a vyzkoušíme si hru i na další hudební nástroje, jako je kytara akustická, elektrická a basová, ukulele, klávesy, saxofon, zpěv na mikrofon, podíváme se do světa not a akordů a různých žánrů hudby. Z dětí se stanou malý muzikanti a jako opravdická kapela si dokonce vyzkouší nahrát svou vlastní písničku v improvizovaném nahrávacím studiu.
Hlavní vedoucí: Michaela P.