Příměstské tábory 2024

PŘÍMĚSTKÉ TÁBORY 2024

ZÁŽITKOVÉ, POHYBOVÉ, PŘÍRODOVĚDNÉ, POHÁDKOVÉ…

Na letošní léto jsme si pro vaše děti připravily týdenní turnusy příměstských táborů, které jsou vhodné pro děti od 3 do 6 let. Program a tempo je vždy uzpůsobeno věku dětí, které budou rozděleny při náročnějších aktivitách do skupin. Kapacita tábora je 12 dětí, včetně dětí, které naší školku navštěvují standardně. O děti pečují dva kvalifikovaní pedagogové.

Cena týdenního turnusu je: 2700 Kč a zahrnuje program od 7:30 do 16:30 hodin, výtvarný a jiný materiál, odměny a ceny, pitný režim a výlet včetně případného vstupného, který je v každém týdnu naplánován.
Stravné se hradí zvlášť a je ve výši: 102 Kč / den
V případě souběžné docházky sourozence je poskytnuta sleva 20%

Děti kromě poznání nových kamarádů, her, soutěží, zábavy, zážitků, poznání a tvořivosti, budou co nejvíce venku jak na naší zahradě, tak i v lesoparku, který máme hned „za vrátky“.

Přihlásit své děti můžete prostřednictvím emailu:  Pandaclub@seznam.cz nebo
na tel. 776205177

Po domluvě termínu turnusu vám budou zaslány dokumenty k přihlášení a potvrzení o zdravotní způsobilosti. Hradí se záloha ve výši 500 Kč, ta bude odečtena z následné platby „táborného“, které je potřeba uhradit na červencové turnusy do 20. června, na srpnové turnusy do 20 července. V případě, že účast vašeho dítěte odřeknete 3 týdny, tj. 21 dní a později, před zahájením tábora, záloha propadá. Vrací se pouze zbylé zaplacené „táborné“. V případě, že odhlásíte své dítě z jakéhokoli důvodu z tábora 3 dny a později před zahájením, vrací se 50% zaplacené částky.

Záloha a „táborné“ se hradí na účet č.: 328608386/0300, do poznámky pro příjemce uveďte jméno dítěte a název tábora.

V letních měsících lze v případě volné kapacity individuálně domluvit i jiný druh docházky.

PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY 2024

8. 7. – 12. 7. 2024 Pirátské léto
Děti se vydají na vzrušující plavbu do světa neohrožených pirátů, společně objeví svět plný dobrodružství, přátelství a pirátského šarmu. Budeme ve starých mapách vod pátrat po stopách ztroskotané lodi, řešit tajemné záhady ztraceného pokladu, užijeme si mnoho pohybu, naučíme se pirátské písně a vyrobíme si parádní výbavu.
Hlavní vedoucí: Veronika R.

15.7. – 19.7. 2024 S Pandou v kuchyni
Děti rády pomáhají v kuchyni při přípravách jídla a milují učit se novým věcem a dělat je samostatně. V tomto týdnu si každý den vyzkouší jednoduché recepty, budou vařit, péct, zdobit, přesévat mouku, strouhat strouhanku. Nebudou chybět ani soutěže, hry a další zábava. Na výlet se děti vydají do vyhlášené pekárny a na závěr malí kuchtíci připraví pro své rodiče v Pandí restauraci ochutnávku jídel a bude jim slavnostně udělen „Řád Pandí vařečky“.
Hlavní vedoucí: Kristýna P.

22. 7. – 26. 7. 2024 Taneční týden – OBSAZENO
Máte doma malé tanečníky, kteří by si chtěli zatančit v opravdové taneční skupině? Během tohoto týdne si děti vyzkouší různé taneční žánry, jako jako je balet, moderní tanec nebo street dance a naučí se vnímat hudbu a pohyby svého těla. Denně je také bude čekat krátká gymnastická rozcvička. Tančit budeme uvnitř i venku a pohybové aktivity budou přizpůsobeny mladším i starším dětem zvlášť. Nebudeme však jen tancovat, ale budeme si i hrát, tvořit nejen taneční kostým a bude nás čekat i zajímavý výlet.
Hlavní vedoucí: Viktorie H.

29. 7.  –  2. 8. 2024 Letní Olympijské hry v Pandě – OBSAZENO
Z dětí se stanou opravdoví olympionici. V týdnu na téma letních Olympijských her si vyzkouší různé sporty, bude se závodit, soutěžit, fandit a bude se i tvořit a povídat si o Olympijských kruzích a sportovních disciplínách. Vrcholem bude závěrečný ceremoniál při kterém naši malí olympionici obdrží ceny a medaile. 
Hlavní vedoucí: Michaela P.

5. 8. –  9. 8. 2024 Malý zálesák – OBSAZENO
Skupina malých zálesáků bude na své dobrodružné výpravě zdolávat různé zálesácké úkoly a při tom poznávat přírodu.
Děti se naučí tábornickým dovednostem, jak se chovat v přírodě, naučí se základní uzle, poznávat a odlévat stopy zvířat, založí si svůj herbář, vyrobí si táborovou vlajku, budou zpívat s kytarou táborové písně a seznámí se i se základy zdravovědy.
Hlavní vedoucí: Michaela P.

12. 8. – 16. 8. 2024 Z pohádky do pohádky – OBSAZENO
Pohádkový týden bude plný dobrodružství s oblíbenými pohádkovými hrdiny, každý den bude zaměřený na jednu klasickou pohádku se soutěžemi, hrami a výtvarnými činnostmi. Čeká nás výlet do Lysé nad Labem na zámek a na závěr cesta za pokladem. 
Hlavní vedoucí: Kristýna P.

19. 8. – 23. 8. 2024 Čím chci být až vyrostu – OBSAZENO
Děti se každý den seznámí se zajímavým povoláním. Interaktivní a animační formou se vžijí do různých rolí a budou si moc vyzkoušet některé činnosti s tím spojené v praktických dílnách, ze kterých si odnesou krásné výrobky. Přímo do Pandy k nám přijde opravdový hasič, záchranář, umělecký kovář, truhlář a půjdeme se podívat do zemědělského družstva.
Hlavní vedoucí: Viktorie H.